Кариери

Ние вярваме, че човешкия капитал е ценен и че правилните хора на правилните позиции са ключът към успеха. През годините успяхме да изградим сплотен екип от професионалисти, които покриват всички сфери в управлението на нашия бизнес.

Ще се радваме да се присъедините към нашия екип!

Кандидаствай

Разрешени формати: pdf, docx, txt, rtf, png, jpg / до 5 мб

МЕХАНИК - СЕРВИЗ НА МАШИНИ

Рентекс ЕООД се занимава с продажба, наем и сервиз на строителна техника от 2007 г. В момента търсим да назначим Монтьор / механик. Обявата е подходяща както за старши, така и за младши сервизни техници.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Извършва диагностика, поддръжка и ремонт на машините и електронструментите, предлагани от фирмата;
- Отговаря за ефективното и качествено извършване на ремонтните дейности
- Изготвя сервизни протоколи за извършените ремонти;
- Предоставя компетентна техническа информация на клиентите;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование
- Опит в ремонт на електроинструменти и механика е голямо предимство
- Техническа грамотност
- Сглобяване и разглобяване на детайли, машини и компоненти - голямо предимство
- Грамотност за разчитане на диаграми и ръководства за поддръжка
- Добри познания в областта на механиката и ДВГ
- Базова компютърна грамотност
- Енергичност, организираност и насоченост към намиране на решения
- Умения за работа в екип
- Шофьорска книжка

Предлагаме:
- Отлично възнаграждение
- Бонус схема и Годишен бонус
- Бонуси за Коледа, за Великден, за рожден ден, за 15-ти септември и много други!
- Ваучери за храна
- Допълнително здравно осигуряване
- Служебен телефон
- Обучение за изпълнение на задачите и последваща подкрепа
- Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
- Свобода на действията сред млад и сплотен колектив

Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Моля, НЕ изпращайте автобиографии, които не отговарят на посочените в обявата изисквания и автобиографии подавани в предишни наши обяви.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография с актуална снимка. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.